Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk – miłość jak w serialu

Życie pisze bardziej dramatyczne scenariusze niż autorzy seriali. Mikołaj Krawczyk porzucił Anetę Zając dla Agnieszki Włodarczyk, zostawiając swą wieloletnią partnerkę z małymi, niespełna rocznymi bliźniętami.

Aneta, Mikołaj, Agnieszka

W serialu Aneta Zając (Marysia) i Mikołaj (Paweł) mają tylko jedno dziecko i to Marysia porzuciła Pawła. W realu zaś Mikołaj nie dość, że zakochał się w koleżance z planu, to już nawet z nią zamieszkał.

W telenoweli „Pierwsza miłość” scenarzyści komplikują losy bohaterów, aby widzowie pozostawali w ciągłym napięciu. Paweł (Mikołaj) związał się z Anią (Włodarczyk) i chyba zbyt się przejął swą filmową rolą. Serialowa Ania ma skomplikowaną psychikę. Popija alkohol w nadmiarze, nawet ma za sobą próbę samobójczą. I to wszystko z zazdrości o Marysię, czyli Anetę Zając.

Czy sceny w szpitalu, w którym Paweł odwiedzał ciągle Anię w śpiączce, czy też sceny domowe, gdy wylewał do zlewu alkohol, aby pijana Ania już wiecej nie piła, czy też zupełnie innego okoliczności spowodowały tak wielkie zauroczenie Mikołaja Agnieszką, że porzucił Anetę z malutkimi 11-miesięcznymi synkami?

Współczujemy Anecie, tym bardziej, że spotyka się ze swoim byłym na planie i do tego w towarzystwie nowej ukochanej. Sytuacja nie do pozazdroszczenia!/jp/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *