Drastyczne zdjęcia ofiar Smoleńska opublikowane przez rosyjskiego bloggera

Radio ZET natrafiło na stronach rosyjskiego blogera na niepublikowane dotąd zdjęcia ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Po próbie kontaktu okazało się, że skrzynka mejlowa blogera nie istnieje.

Zdjęcia zostały wykonane 19 kwietnia 2010 od godziny 9:49 (11:49 naszego czasu) do godzin wieczornych. Nie wiadomo w jakim celu zostały wykonane zdjęcia.

Polska prokuratura w rozmowie z „dziennik.pl” stwierdza, że nie ma podstaw do wszczęcia śledztwa. Wg płk. Rzepy nie wyciekły z polskich materiałów dowodowych.

Zdaniem  blogera na zdjęciach jest m.in. ciało śp. Lecha Kaczyńskiego. Bloger pisze o tym, że Katastrofa Smoleńska była inscenizacją, a przyczyną śmierci ofiar miałby być „rytualny mord”. Według niego ciała były rozmyślnie układane na miejscu katastrofy, a strażacy gasili sztucznie rozniecony ogień. Łączy Katastrofę Smoleńską z innymi morderstwami, które miały miejsce w Rosji w ostatnich latach.

Drastyczne zdjęcia można z łatwością odnaleźć w sieci. Pozostaje pytanie, komu zależy na ich wypłynięciu./wao/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *