Gender to ideologia sierot po marksizmie

z13734579Q,Ks--Dariusz-Oko

 

 

 

Gender to typowy produkt rozumu ateistycznego – powiedział ks. dr hab. Dariusz Oko, który był gościem wczorajszych „Rozmów Niedokończonych” w Radiu Maryja i Tv Trwam.

To jest typowy produkt rozumu ateistycznego. Ateista, który popełnia fundamentalny błąd w swoim rozumowaniu odrzuca Boga dzięki, któremu istnieje. Musi tym błędem być obciążony swoim myśleniem. To jest taka głęboka dziura w mózgu, która po każdym etapie myślenia musi rodzić następne błędy w myśleniu ale też w postawie moralniej. Z ateizmem wiąże się pewien prymitywizm w rozumieniu człowieka. Jeżeli odrzucam Boga i tego który jest najświętszy, najbardziej duchowy to odrzucam te wyższe sfery duchowe, które są w człowieku. Odrzucam to co najpiękniejsze – całe miejsce spotkania człowieka z Bogiem –  powiedział ks. Dariusz Oko, teolog, filozof, który jest wykładowcą Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

Zwrócił też uwagę na to, że genderyzm bierze się stąd, iż do chaosu życiowego dorabia się teorię i dodał, że gender to ideologia sierot po marksizmie.

Można powiedzieć, że to jest ideologia sierot po marksizmie również sierot po narodowym socjalizmie. Ma też swoje źródła w radykalnym feminizmie ateistycznym, w homo ideologii i też w samej postawie życiowej ludzi, którzy to wyznają. Trzeba pamiętać, że główni twórcy, którzy to tworzyli to byli ludzie rozpustni seksualnie, żyli w straszny. Jest takie dobre powiedzenie, że jak nie żyję jak wierzę to będę wierzył jak żyje, więc jeżeli nie realizuje zasad albo jeżeli upadam to mam dwie drogi. Mogę powiedzieć, że jestem słaby, ja upadłem – zasada jest dobra i staram się do niej podciągnąć, nawrócić albo jak upadłem mogę powiedzieć – to ja jestem dobry, a zasada jest zła. Mogę sobie dobierać teorię, racjonalizować mój grzech, mój upadek i tak jest często w teoriach ateistycznych, genderizmie, że do swojego strasznego, rozpustnego życia dorabia się teorie. Tak powstaje genderyzm – zaznaczył ks. dr hab. Dariusz Oko./jp/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *