PIOTR WOLWOWICZ w Must Be the Music odcinek trzeci

Czy nie ma miejsca na patriotyczne piosenki w popkulturze?

19 marca jednym z uczestników „Must Be the Music” odcinek trzeci był młody PIOTR WOLWOWICZ , który zaśpiewał patriotyczną piosenkę Andrzeja Rosiewicza pt. „Pytasz mnie”.

„Może czas na nowy program – zabij mnie swoją muzyką?”- powiedział Sztaba, „Umarłam” potwierdziła komentarz kolegi Kora Jackowska.
„Piotruś, tak epatujesz tym głosem z takim zadowolenien. Coś okropnego! Chłopie! Ciesz się, ale nie śpiewaj takich piosenek! Jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy – to jest coś okropnego. Nie daj się w to wciągnąć, nie idź tą drogą.” – powiedziała Elżbieta Zapendowska

Po serii przytyków i kpin Sztaba i Rock parsknęli śmiechem. Piotr nie dostał od jury żadnego pozytywnego głosu.

Mimo tak przykrej sytuacji Piotr Wolwowicz tłumaczył, że szczególnie dziś, gdy tak wielu ludzi emigruje potrzebne są piosenki, które mówią, że ojczyzna jest najważniejsza.

Zobacz też: Piotr Wolwowicz 4x NIE od Must Be The Music

Aktualizacja 21 marca 2011:

21 marca o godz. 14:00 gdy statystyki oglądalności filmu osiągnęły 50 tysięcy odsłon Telewizja Polsat zażądała usunięcia filmu z serwisu YouTube. Jednak skopiowany przez internautów film wciąż krąży w sieci.


Watch Must Be the Music odcinek trzeci – Piotr Wolwowicz in Celebrity & Showbiz  |  View More Free Videos Online at Veoh.com

Must Be the Music odcinek trzeci Piotr Wolwowicz

Internauci publikując film powołują się na prawo do cytowania fragmentów audycji objętych prawem autorskim, w celach edukacyjnych.

http://www.youtube.com/watch?v=-jkVMOrDphY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *